Biseri sa foruma

Sve sta je smijesno na internetu...
Poruka
Autor/ica
Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: biseri sa foruma

#36 Post Postao/la im_ex »

Tatanka je napisao/la:
a ovo je od im_ex, ziva istina:

Kod: Označi sve

baby, ja tebe volim najvise na svijetu. stalno mislim na tebe. sve se izmijenilo, od kad si tu...

HKHM_hkhm (oprosti, moradoh malo da se nakasljem da ti zvucim sexi, odavno ne imadoh priliku) ... pa 'dje si ti, zivote, a? [icon_ballbounce.gif]

Smucas se taM, pa sad se ogradjujes od moje ljubavi i tako to jeL [icon_ballbounce.gif]

hoD amo da te se "nagrlim" [baaa.gif] sta bjezis, nisam ljudozder ... tek jedna u nizu na koju si haNNo

jah, i nemoj da zaboravis ponijeti taj bajni original ... s mojim nickom, dakle, original ... znas da ne volim kopy ... ah, pa ko ce to bolje znati no ti, zivote, jesam i ja, ccc.
ponesi da se jos jednom divim jednom od SVOJIH ORIGINALA ... ponesi i hoD te ljubnem, ne mogu vise da izdrzim bez tebe

papaya je napisao/la:Laze...ja mu nisam nista slala
On salje one lancane pp, mhm
Ma koje lancane pp, ma daj ... i ne lazi da nisi ... jesi, kao i ja sto jesam. ha ya [icon_ballbounce.gif]
Zadnja izmjena: im_ex, dana/u 13 Jan 2009 22:50, ukupno mijenjano 1 put.
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

Re: biseri sa foruma

#39 Post Postao/la JAS »

a ja?

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: biseri sa foruma

#41 Post Postao/la im_ex »

Trk po original ... postao si i zaboravan ... ama, nije ni cudo kad si poletio u istoj sekundi cim si me "cuo" ... hajd idi pa dodji - cekacu ja tebe ... ne brini ... polako ... i ne zaboravi zasto si se vratio - PO ORIGINAL, zivote



ccc, al je poletio [eusa_snooty.gif]


@papaya, ti si moja neka tam druga ljubav ... to znas dobro i sad nisi morala da se hvalis time da si pala na mene, ono, znas ... al cuti ... znas da ja imam ovdje velikih ljubavi ... psssssttttt, da niko ne cuje ... pusa tebi [smileykissblushhq3.gif]
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: biseri sa foruma

#43 Post Postao/la im_ex »

uff, ni govora ... dok bih dosla do tamo, proshO bi me ceif [icon_ballbounce.gif]

ovako, viD me sad [inlove.gif]
Kuda idu ljudi kao ja ...

Odgovori